چهارشنبه 3 بهمن 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

آغاز دوره های توانمندسازی آموزگاران برنامه ملی شهاب استان بوشهر

-

به اهتمام بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار شد:

آغاز دوره‌های توانمندسازی آموزگاران برنامه ملی شهاب استان بوشهر

اولین کارگاه از دوره‌های توانمندسازی آموزگاران برنامه ملی شهاب استان بوشهر برا ی60 نفر از معلمان پایه چهارم مدارس شهر بوشهر در برگزار شد.

 برگزاری دوره­‌های تخصصی در حوزه­‌های زیست‌فناوری، روانشناسی، مشاور، فیزیک و ریاضی با همکاری ادارة استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری خلیج فارس برای آموزگاران برنامه ملی شهاب استان آغاز شد. در اولین کارگاه از دوره­‌های توانمندسازی آموزگاران برنامه ملی شهاب استان بوشهر کارگاه زیست‌فناوری، سلامت و سلول­های بنیادی برای60 نفر از معلمان پایه چهارم مدارس شهر بوشهر در محل مرکز رشد علم وفناوری بوشهر برگزار شد.

برنامه ملی شهاب بزرگترین برنامه کشور برای شناسایی و هدایت استعدادهای‌برتر در جامعه دانش‌آموزی است که یکی از اجتماعات نخبگانی راهبردی بنیاد ملی نخبگان است. طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام شده به منظور توانمندسازی آموزگاران برنامه شهاب استان، دوره­­‌های توانمندسازی آموزگاران 18 ناحیه آموزش و پرورش در طول سال تحصیلی 97-1396 انجام خواهد شد.

این دوره‌ها با اهتمام و همکاری اداره آموزش و پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان استان و پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار خواهد شد.

مدرسین این دوره‌­ها منتخبی از مستعدین برتر بنیاد نخبگان استان بوشهر، اعضای هیات علمی دانشگاه خلیج فارس و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می­‌باشند.

این دوره‌­ها در حوزه­‌های زیست‌فناوری، روانشناسی، مشاور، فیزیک و ریاضی به منظور مهارت‌افزایی آموزگاران برنامه شهاب و همچنین با برنامه ریزی در فاز هدایت دانش ­آموزی  برگزار خواهد شد.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1397/02/23
کد : 29
تعداد بازدید: 197

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                  آدرس: بوشهر - خیابان شهید مطهری - خیابان فرهنگ - بنیاد نخبگان استان بوشهر

                                                   تلفکس: 33559789(077)