چهارشنبه 14 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست مشترک:
بنیاد نخبگان استان بوشهر با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

در راستای تعامل موثر و  اجرایی ­سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و تقویت و توسعه فعالیت ­های نخبه محور با تأکید ویژه بر تحقق بند "ث" ماده 64 قانون برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران دکتر اخلاقی رئیس بنیاد نخبگان استان با آقای دکتر کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند.

در راستای تعامل موثر و اجرایی ­سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و تقویت و توسعه فعالیت ­های نخبه محور با تأکید ویژه بر تحقق بند "ث" ماده 64 قانون برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران دکتر اخلاقی رئیس بنیاد نخبگان استان با آقای دکتر کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند.

در این دیدار زمینه­ سازی در جهت تقویت و تعمیق رویکردهای علمی، پژوهشی و فناورانه، همکاری در زمینه طراحی و اجرای برنامه ­های کاربردی مشترک، زمینه ­سازی برای تأثیرگذاری و اجرای مسئولیت­ های اجتماعی نخبگان و فرهیختگان استان بررسی شد. در این دیدار از همکاری و حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در  برگزاری «اردوی جهادی مستعدین برتر مدافعان سلامت استان بوشهر» با اهداء لوح تقدیر به آقای دکتر کشمیری و دکتر دارابی تقدیر به عمل آمد.

اردوی فوق با هدف منظور ارتقای سطح فعالیت نخبگانی در حوزه مسئولیت های اجتماعی نخبگان و همیاری با خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا ویروس برگزار شد،  متتخبی از مستعدین برتر حزوه سلامت و پزشکی استان بوشهر حضور داشتند. در این اردو افراد ساکن در منازل، مغازه ها، اسکله، کلانتری جزیره شیف و پایگاه دریابانی و... در سطح  پایش و تشخیص نشانه های اولیه بیماری کرونا و مشاوره  سلامت و پیشگیری مورد غربالگری قرار گرفتند.


تاریخ انتشار : 1399/02/27
کد : 10062
تعداد بازدید: 64

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                  آدرس: بوشهر - خیابان شهید مطهری - خیابان فرهنگ - بنیاد نخبگان استان بوشهر

                                                   تلفن:33580388-077