چهارشنبه 3 بهمن 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان شناسایی سرآمدان و مستعدین ادبی

-

به استحضار می رساند بنیاد نخبگان استان بوشهر به منظور  ارتقای فعالیت‌های نخبگانی در حوزه زبان و ادب فارسی و با هدف تجلیل بزرگان ادب فارسی، «شناسایی مستعدان سرآمدان حوزه ادبی» استان را آغاز نموده است. در همین راستا از سرآمدان و مستعدینی که در حوزه‌های: شعر، داستان، تخصص‌های زبانی و ادبی، ویرایش، نویسندگی، آموزش زبان فارسی، ترجمه، زبان‌شناسی و پژوهش زبانی و ادبی حائز افتخار می‌باشند، دعوت می‌شود در این فراخوان شرکت نمایند.
تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان به منظور هدایت و تسهیل مسیر رشد و ارتقای مستعدان برتر ادبی شامل: تسهیلات مادّی برای بهره‌مندی از محضر استادان رشتۀ تخصصی ادبیات، امکان پذیرش سالانه سه ادب‌آموز یا سه پژوهشگر پسادکتری با استفاده از اعتبارات بنیاد،  اعتبار مالی برای شرکت در مجامع ادبی داخلی و خارجی، تسهیلات فرهنگی و رفاهی: شامل کمک هزینۀ سفرهای زیارتی،گردش‌گری ملّی، تسهیلات مسکن، بیمه و مشابه آن، اعطای تسهیلات برای استفاده از امکانات ادبی، فرهنگی و هنری در سطح کشور و... می باشد.
متقاضیان جهت نام‌نویسی به آیکن ثبت‌نام در پائین صفحه مراجعه و با تکمیل کاربرگ‌های شناسایی در این فراخوان شرکت نمایند. جهت راهنمایی بیشتر با شماره 33559789 داخلی 2 آقای مهندس فرزام تماس حاصل فرمایند.

شیوه‌نامه شناسایی و پشتیبانی از برگزیدگان ادبی کشور.doc

 


تاریخ انتشار : 1397/01/19
کد : 25
تعداد بازدید: 567

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                  آدرس: بوشهر - خیابان شهید مطهری - خیابان فرهنگ - بنیاد نخبگان استان بوشهر

                                                   تلفکس: 33559789(077)