تمدید ثبت نام:
آخرین مهلت ثبت نام در چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر 27 بهمن می باشد

آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان اعطای « چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر»  از سری جوایز امید آفرین مصوب بنیاد ملی در حوزه­ های ادبیات، علوم انسانی و مدیریت به نام پروفسور سید جعفر حمیدی  و سلامت، پزشکی، علوم زیستی و زیست فناوری دریایی به نام پروفسور ایرج نبی پورتا 27 بهمن ماه سال جاری تمدید شد

 

فراخوان اعطای « چهارمین جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر» از سری جوایز امید آفرین مصوب بنیاد ملی نخبگان در حوزه­ های ادبیات، علوم انسانی و مدیریت به نام پروفسور سید جعفر حمیدی (ادیب و پژوهشگر فرهنگ عامّه و مخاطب برنامه تکریم بنیاد) و سلامت، پزشکی، علوم زیستی و زیست فناوری دریایی به نام پروفسور ایرج نبی پور (برگزیده جایزه علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان) ویژه دانش ­آموختگان پژوهشگر و دانشجویان مستعد استان بوشهر شاغل به تحصیل در دانشگاه ­های معتبر سراسر کشور آغاز شده است و فرصت ثبت نام تا 27 بهمن ماه 99 تمدید شد.

متقاضیان جهت درخواست و ثبت نام به  سایت اختصاصی جایزه به نشانی http://omidafarinbu.ir/ مراجعه فرمایند.

ذینفعان جهت اطلاعات تکمیلی و راهنمایی با بنیاد نخبگان استان خانم مهندس دهقان تماس حاصل فرمایند. شماره تماس: 33559789-داخلی 3

***************************************************************************************************

 

اله کرم اخلاقی رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر در این نشست با بیان این که بنیاد نخبگان استان بوشهر وظیفه فرایند فراخوان ثبت‌ نام، ارزیابی راستی آزمایی، داوری و معرفی برگزیدگان را به عهده دارد خاطرنشان کرد: در چهارمین جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر 35 نفر ثبت ‌نام کردند  15 تن از آنها طبق آیین نامه هیات امناء جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

بنیاد نخبگان استان بوشهر مطابق روال سال ­های گذشته، فرایند شناسایی، بررسی، راستی­ آزمایی و تأیید متقاضیان «چهارمین دوره جایزه فاخر بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر» از سری جوایز امیدآفرین مصوب بنیاد ملی نخبگان را انجام داده است .

این جایزه در حوزه ­­های ادبیات، علوم انسانی و مدیریت به نام پروفسور سید جعفر حمیدی (ادیب و پژوهشگر فرهنگ عامّه و مخاطب برنامه تکریم بنیاد ملی نخبگان) و سلامت، پزشکی، علوم زیستی، زیست فناوری دریایی و محیط زیست به نام پروفسور ایرج نبی­ پور (دانشمند برجسته ایران اسلامی و برگزیده جایزه علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان) ویژه دانش ­آموختگان پژوهشگر و دانشجویان مستعد استان بوشهر شاغل به تحصیل در دانشگاه ­های معتبر سراسر کشور را برعهده دارد (اقدام‌های ملی 2-1-1 و 2-1-3 سند راهبردی کشور در امور نخبگان) می باشد.

این جایزه در حوزه ­­های ادبیات، علوم انسانی و مدیریت به نام پروفسور سید جعفر حمیدی (ادیب و پژوهشگر فرهنگ عامّه و مخاطب برنامه تکریم بنیاد ملی نخبگان) و سلامت، پزشکی، علوم زیستی، زیست فناوری دریایی و محیط زیست به نام پروفسور ایرج نبی­ پور (دانشمند برجسته ایران اسلامی و برگزیده جایزه علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان) ویژه دانش ­آموختگان پژوهشگر و دانشجویان مستعد استان بوشهر شاغل به تحصیل در دانشگاه ­های معتبر سراسر کشور را برعهده دارد (اقدام‌های ملی 2-1-1 و 2-1-3 سند راهبردی کشور در امور نخبگان) می باشد.

در این مراسم دکتر کشمیری  رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پروفسور ایرج نبی پور رئیس مرکز تحقیقات زیست فناوری دریایی خلیج فارس، دکتر فاتحی معاون پزوهش و فناوری دانشگاه خلیج فارس، آقایان قائدی و فائقی از اعضای هیات مدیره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر، آقای مهندس جوکار، معاون مرکز تحقیقات طب عفونی گرمسیری خلیج فارس، برگزیدگان چهارمین دوره و جمعی از نخبگان و فرهیختگان استان حضور داشتند


معرفی برگزیدگان

 

تاریخ انتشار : 1400/08/26

کد :

****************************************************************************************************

آیین تجلیل از برگزیدگان « سومین جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر» از سری جوایز امید آفرین مصوب بنیاد ملی در حوزه­ های ادبیات، علوم انسانی و مدیریت به نام پروفسور سید جعفر حمیدی و سلامت، پزشکی، علوم زیستی و زیست فناوری دریایی به نام پروفسور ایرج نبی پوربا حضور استاندار، معاونین، روسای بنیاد نخبگان و دانشگاه ها، برگزیدگان سومین دوره و خانواده های آنها برگزار شد.

جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر از جایزه‌های مصوب بنیاد ملی نخبگان در استفاده از ظرفیت خیران است که در حوزه سلامت، پزشکی و محیط‌زیست به نام پروفسور نبی‌پور و در حوزه علوم انسانی به‌نام پروفسور حمیدی است.

اله کرم اخلاقی رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر در این نشست  با بیان اینکه بنیاد نخبگان استان بوشهر وظیفه فرایند فراخوان ثبت‌نام، ارزیابی راستی آزمایی، داوری و معرفی برگزیدگان را به عهده دارد خاطرنشان کرد: در سومین جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر ۶۲ نفر ثبت‌نام کردند که ۱۵ تن از آنها طبق آیین­ نامه هیات امنا جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در نشست عبدالکریم گراوند با تسلیت اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر با تاکید بر نقش مهم نخبگان در پیشرفت و توسعه جوامع افزود: سرمایه انسانی در همه جوامع مورد توجه ویژه قرار دارد و نخبگان در این حوزه نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

 استاندار بوشهر، پیشرفت و رشد همه جوامع را توجه به سرمایه‌های انسانی دانست و تاکید کرد: نخبگان برای آینده جوامع از جایگاه مهمی برخوردار هستند ولی نظام اداری باید در حل مشکلات و رفع موانع این سرمایه‌های مهم تلاش کند.

 گراوند راه‌اندازی مجمع خیران نخبه‌پرور در استان بوشهر را ضروری دانست و بیان کرد: پیگیری تشکیل مجمع خیران نخبه‌پرور در استان بوشهر مورد توجه قرار بگیرد.

 وی با اشاره به کمک سمن‌ها در تشکیل مجمع خیران نخبه‌پرور غیردولتی گفت: این مجمع که در راستای خدمت به جامعه برای رشد و پیشرفت فعالیت می‌کند باید از طریق ظرفیت‌های خیران و افراد متمکن حمایت شوند.

استاندار بوشهر مجمع خیران نخبه‌پرور غیردولتی را یک سرمایه مهم دانست و تصریح کرد: با شکل‌گیری این مجمع حتی بالاتر از پایتخت انرژی پارس جنوبی می‌تواند در توسعه و پیشرفت استان بوشهر اثرگذار باشد. 
گراوند با تبریک به
  برگزیدگان سومین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر افزود: یکی از مشکلات نظام اداری این است که در برخی مواقع، ادارات استعدادهای برتر را سرکوب می‌کنند که باید از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف مورد نظر بهره جست.

 وی، با تاکید بر تدوین بخشنامه در بهره جستن از نیروهای انسانی نخبه خاطرنشان کرد: باید اختیارات استانداران در استفاده از توان تخصصی و ظرفیت نخبگان افزایش یابد.

در این دیدار مهندس ابراهیمی، معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی استاندار، دکتر مصلح، رئیس دانشگاه خلیج فارس، دکتر کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، استاد ایرج نبی پور برگزیده جازیزه علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان حضور داشتند.

 


 

 

 

تاریخ انتشار : 1399/11/20
کد : 10105
تعداد بازدید: 1955