چهارشنبه 2 مرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اعطای جایزه تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 98-1397

آغاز نام نویسی جوایز تحصیلی - سال تحصیلی 98-1397

بنیاد نخبگان استان بوشهر بر اساس آیین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر»، تسهیلات ویژه‌ای از قبیل راتبة دانشجویی، اعتبار آموزش‌یاری، اعتبار پژوهش‌یاری، اعتبار فن‌یاری، اعتبار توان‌مندی آموزشی، اعتبار ارتباطات علمی و اعتبار توان‌مندی کارآفرینی را به دانشجویان مستعد دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور اعطا می‌کند.

شرایط بهره‌مندی از این تسهیلات و مهم‌ترین نکات آن به شرح زیر است:

۱. دانشجویان هر یک از دانشگاه‌های استان بوشهر که واجد شرایط مذکور در «شیوه‌نامه اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 98-1397» هستند، می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.

۲. ثبت‌نام دانشجویان فعلی دانشگاه‌ها از تاریخ 1397/05/04آغاز می‌شود و فرصت نهایی برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست،  15مرداد ماه سال جاری است.

 ۳. ضروری است دانشجویان متقاضی، اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک مثبته، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir بارگذاری یا به‌روزرسانی کنند و  پس از آن، حداکثر تا تاریخ 1397/05/15 گزینه  «درخواست بررسی پرونده برای جایزه‌های تحصیلی» را در بخش  «ثبت درخواست‌ها»ی سامانه انتخاب کنند.  شایان ذکر است این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

۴. پس از بررسی پرونده‌ها و انتخاب برگزیدگان، نتایج از طریق سامانه سینا به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. ثبت اطلاعات،‌ بررسی پرونده و اعلام نتایج، صرفاً از طریق سامانه مذکور و به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

تذکر1.  آخرین معدل تحصیلی متقاضیان، از دانشگاه محل تحصیل استعلام خواهد شد و در این خصوص نیازی به درج مدرک در سامانه نیست؛ اما برای معدل‌های مقاطع قبلی، لازم است مستندات در سامانه ثبت شود.

تذکر2. زمان ثبت‌نام دانشجویان نوورود در هر یک از مقاطع تحصیلی، مهر ماه سال جاری خواهد بود که اطلاعیه آن متعاقباً در وب‌گاه بنیاد درج خواهد شد.

تذکر3. با توجه به این که سامانه سینا به تازگی راه‌اندازی شده است، بدیهی است مانند هر سامانه دیگری، در ابتدای کار با مشکلاتی مواجه خواهد شد که با صبوری و همراهی مخاطبان و نیز دریافت بازخوردهای آنان، به تدریج مرتفع خواهند شد. از این رو خواهشمند است مشکلات ، نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص سامانه سینا، به نشانیcontact-us@bmn.ir  ارسال فرمائید.

به منظور رفع اشکال در خصوص این جوایز می‌توانید با شماره 33559789-077 (داخلی شماره 2) - بنیاد نخبگان استان بوشهر تماس حاصل فرمائید.


تاریخ انتشار : 1397/04/06
کد : 40
تعداد بازدید: 1234

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                  آدرس: بوشهر - خیابان شهید مطهری - خیابان فرهنگ - بنیاد نخبگان استان بوشهر

                                                   تلفکس: 33559789(077)