تازه ها

جشنواره ها و مسابقات علمی

لینک های مهم

با حضور نخبگان و سرآمدان حوزه پتروشیمی و انرژی کشور/ سمینار پتروشیمی و انرژی در عسلویه برگزار می شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

نخبگان حوزه پتروشیمی و انرژی کشور در اولین سمینار پترورشیمی و انرژی گرد هم می آیند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان بوشهر سمینار پتروشیمی و انرژی با حضور نخبگان حوزه پتروشیمی و انرژی بهمن ماه امسال در عسلویه برگزار می شود.
رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر در گفت و گو با خبرنگاران گفت: استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور از ظرفیت های عظیم نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی هسته¬ای، انرژی های نوین و تجدید پذیر مانند فناوری دریایی بهره می برد و بدون شک استفاده مطلوب از این پتانسیل ها بدون تربیت و هدایت نیروی انسانی ممتاز و مستعد امکان پذیر نمی باشد.
دکتر رضا آذین با بیان اینکه  بزرگترین سرمایه برای هر جامعه ای، نیروی انسانی کارآمد می باشد اذعان نمود: نیروی انسانی کارآمد، سرمایه ای است که می تواند محدودیت ها و محرومیت های مادی را با قدرت خلاقیت و استعداد سرشار خود، بی اثر سازد.
وی ادامه داد: استفاده بهینه از ظرفیت ها و فعالیت های موثر نخبگانی، ارتباط و تعامل نخبگان با یکدیگر، نهادهای اجتماعی و سازمان های دولتی و خصوصی منوط به تشکیل اجتماعات نخبگانی می باشد تا در این مسیر شناسایی و هدایت نخبگان که از موارد اصلی و آغازین در سند راهبردی کشور در امور نخبگان می باشد، نیز تحقق یابد.
رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر با اشاره به برگزاری سمینار پتروشیمی و انرژی با حضور نخبگان حوزه پتروشیمی و انرژی کشور گفت: به دنبال برگزاری موفق اولین اجتماع نخبگان و سرآمدان علمی حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی که سال گذشته توسط این بنیاد در عسلویه برگزار شد امسال این سمینار به صورت تخصصی در حوزه پتروشیمی و انرژی برگزار خواهد شد.
وی شناخت ظرفیت های علمی، مدیریتی و صنعتی جامعه نخبگانی حوزه پتروشیمی و انرژی و ایجاد زمینه سازی جهت اثر گذاری در سیاستگذاری و تصمیم سازی مدیران تلاش برای توانمندسازی نخبگان و سرآمدان این حوزه را از اهداف برگزاری سمینار پتروشیمی و انرژی ذکر کرد و افزود: این سمینار بهمن ماه با حضور مسئولین بلندپایه وزارت نفت، بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در عسلویه برگزار می شود و از برگزیدگان به نحو شایسته ای تقدیر خواهد شد.
دکتر آذین با بیان اینکه بنیاد نخبگان استان بوشهر، شرکت پتروشیمی جم، انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشگاه خلیج فارس بوشهر در برگزاری این سمینار مشارکت دارند، خاطر نشان ساخت: این سمینار با موضوعاتی چون مدیریت انرژی، ممیزی انرژی، بهره وری انرژی، آینده نگاری فناوری انرژی، فناوری های نوین حوزه انرژی و انرژی و محیط زیست برگزار می شود و متخصصین این حوزه می توانند تا بیستم دیماه با مراجعه به سایت بنیاد نخبگان استان بوشهر و یا شرکت پتروشیمی جم مقالات خود را برای ارائه در این سمینار ارسال نمایند.

برای دیدن پوستر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

ارسال مقاله و ثبت نام در همایش

 

اخبار بنیاد ملی نخبگان